Slither.io indir

Slither.io indir

Slither.io indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Slither.io oyunu indir, Android yılan oyunlarını en yeni versiyonu olarak merak edenlerin ilgisini çekecek türden. Slither.io bugün farklı versiyonlarda birçok çeşidi çıkan oyunun en yeni versiyonu olarak çok ses getirdiğini söylemek mümkündür. Bilgisayarda keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyuna ihtiyacınız olduğunda Slither.io oyununu açabilirsiniz. Basit bir oynama mantığı olan oyunun aynı zamanda çok hızlı çözüldüğünü söylemek de mümkündür. Bu bakımdan çok sıkılmadan eğlenerek zaman geçirmenize yardımcı olabilecektir.

Slither.io Android Mobil indir

Slither.io oyunu, Windows işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilen bir oyundur. Masaüstü bilgisayarınızda ya da laptopta oyunu hemen indirerek başlayabilirsiniz. İndirme işlemi en fazla 3-4 dakika sürmektedir ve oyunun en önemli özelliği cihazda çok fazla yer kaplamamasıdır. Bu özellikleri ile oyun oynayarak zaman geçirmek isteyenlere yardımcı olan oyun, eğlenceli ve bir o kadar da stratejiktir. Kendi stratejinizi belirlemediğinizde oyunda sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksektir.

Slither.io Özellikler

Slither.io, oyununda temel hedefiniz büyüyerek oyuna olabildiğince devam edebilmektir. Bu noktada başlangıç için çok hızlı büyümemeye özen göstermelisiniz çünkü büyüdükçe oyun alanınız daralmakta ve hareket etme sıkıntısı doğmaktadır. Bunun yerine olabildiğince hızlı hareketlerle diğer yılanlardan sıyrılarak oyuna devam etmeniz gerekmektedir.

Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli unsur diğer yılanlardan uzak durmaktır. Onları yemeden oyuna devam etmeli, sizi yeme kalkanların parçalarıyla daha da büyümelisiniz. Bu sayede başarılı şekilde oyunun ilerleyen bölümlerine erişebilmeniz mümkün olmaktadır.

428 kez indirildi
Slither.io Android indir - indirZip için YORUM YAZIN