Slime Road Apk indir

Slime Road Apk indir

Slime Road Apk indir
Lisans3.0
Dilingilizce
Dosya Boyutu41.4 MB
Üreticitastypill
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Slime Road apk indir, Bir nevi to ile engelleri geçme android mobil oyunudur. Slime Road Apk  beceri oyunları arasında  yer almaktadır. Riskli bir zemin üzerinde topu hareket ettirerek engelleri geçip ilerlemeye çalışıyorsunuz. Slime Road zaman geçirmek ve çok daha iyi olabilmek için becerilerinizi geliştirmeli, oyunu devamlı oynamalısınız. Oynadıkça keyif alınan oyun uygulaması birkaç dakika içerisinde indirilebilen pratik ve basit bir uygulamadır.

Slime Road apk oyununu indirdikten sonra ekran yönlerine  basarak topu yönlendiriyorsunuz ve topla karşınıza çıkan engelleri aşıyorsunuz.

Slime Road Apk İndir

Slime Road apk indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanmak gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip cep telefonları bu oyun uygulamasını kolayca çalıştırmaktadır. Her ne kadar şarj konusunda biraz fazla harcama yapsa da oyunun cihaz açısından çok büyük bir sıkıntı yaratmadığı bilinmektedir.

Slime Road apk indirmek zaman almayan masrafsız bir oyundur. Gün içerisinde canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz bir oyun isterseniz bu uygulamayı anında indirebilirsiniz.

468 kez indirildi
Slime Road Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN