Score Hero Apk indir

Score Hero Apk indir

Score Hero Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu97.5 MB
ÜreticiHero First Touch Games Ltd.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (97.5 MB)Android için indiriOS için indirApk indir

Score Hero Apk indir, Score! Hero benzerlerinden farklı android futbol oyunu oynamak isteyenlere hitap etmektedir. Score Hero piyasada birçok futbol oyunu olsa da ideal şartlara sahip olan oyun bir hayli azdır. Hem profesyonel düzeyde hazırlanmış hem de keyifli vakit geçirmeye yardımcı olan Score! Hero size aradığınız başarılı sonucu verebilecek bir uygulamadır.

Bir futbol oyun uygulaması olan Score Hero oyununda taktikler çok önemlidir. Kendinize özel taktikler geliştirmediyseniz, atışlardan ilerlemelere kadar iyi bir yol çizmediyseniz oyunda başarılı olma şansınız bir hayli düşüktür. Bu açıdan Score Hero apk indirdikten sonra en iyi performansınızı ortaya koymalısınız.

Score! Hero İndir

Score! Hero android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan bir oyundur. Uygulamada futbol kuralları aynı şekilde geçerlidir ancak kişinin uyguladığı taktiklere göre sonuçlarda değişiklikler olabilmektedir. Dolayısıyla önemli olan takımın belli bir taktik ve profesyonellikte ilerlemesidir. En iyilerden biri olabilmek için oyunu iyi bilmek, şartlarına hâkim olmak gerekmektedir.

 

Score Hero zaman hilesi gibi hileler de içermektedir. Sıkıldığınızda ya da farklılık aradığınızda tercih edebileceğiniz hile alternatiflerine de göz gezdirmeniz mümkündür.

 

750 kez indirildi
Score Hero Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN