ROBLOX indir

ROBLOX indir

ROBLOX indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
ÜreticiROBLOX
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.60)Android için indiriOS için indir

ROBLOX indir, oynarken keyif alabileceğiniz iyi bir android mobil macera oyunu arıyorsanız size yardımcı olabilir. ROBLOX son derece eğlenceli, rengârenk bir düzeni olan oyunda dikkat etmeniz gereken bazı konular yer almaktadır. Oyun kendine özgü bir dünyada yer alan karakterleri içermekte ve sizin de bu dünyada bir karakter olarak var olmanız gerekmektedir. İçerik olarak son derece eğlenceli görünen oyunu yalnız ya da arkadaşlarınızla oynayabilmeniz mümkündür. Bu bakımdan birçok oyundan daha keyif verici olduğunu söylemek doğrudur.

ROBLOX Mobil Oyunu indir

ROBLOX oyunu android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir oyundur. Bugün aylık 6 milyondan fazla oyuncu kapasitesine ulaşan bu oyunu dünya genelinde milyonlarca kişi tercih etmektedir. Yeni bir dünyaya girmek ve kendi yaşamınızı orada inşa etmek isterseniz oyunu cihazınıza hemen indirebilirsiniz.

ROBLOX oyununu indirdikten hemen sonra açabilir, kendi karakterinizi meydana getirebilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçte hiçbir şekilde ödeme yapmanız da istenmemektedir.

ROBLOX Oyun Özellikler

ROBLOX oyununun dikkat çekici pek çok noktası vardır. Bunlardan en önemlisi grafiksel çalışmalardır. Oldukça güçlü ve renkli düzeni ile oyunun çok ilgi uyandırdığını söylemek mümkündür. Bunun yanında içerik olarak da ister arkadaşlarıyla takılan bir oyuncu ister pizzacı pek çok seçenek sunan temalara sahiptir. Çoklu oyun düzeni taşıması, oyunun birçok açıdan avantaj kazandırmasını sağlamaktadır. Bunun dışında arkadaşlarla sohbet edebilme özelliği de bu oyunda sevilen bir başka ayrı nokta olarak bilinmektedir.

ROBLOX  Tanıtım Videosu

1509 kez indirildi
ROBLOX indir Android - indirZip için YORUM YAZIN