Red Ball 4 APK indir

Red Ball 4 APK indir

Red Ball 4 APK indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu58.8 MB
ÜreticiFDG Entertainment GmbH & Co.KG
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (58.8 MB)iOS için indirApk indir

Red Ball 4 apk indir, Aksiyon ve macera oyunlarından aşağı kalmayacak içeriği ile son derece keyif verici bir oyun olan Red Ball 4, serinin en yeni oyunu olarak bilinmektedir. En eski cep telefonlarından itibaren ortaya çıkan top oyunlarının en güncel versiyonu olan oyunda gerçek bir eğlence yakalayabilirsiniz.

Henüz ilk bölümlerindeyken çok kolay deyip yarım bırakmamaya dikkat etmelisiniz çünkü oyun birkaç bölümün arkasından gerçek anlamda zorlaşmakta ve sıkı bir hal almaktadır.

Red Ball 4 İndir

Red Ball 4 apk oyununu indirmek niyetindeyseniz yapmanız gereken android işletim sistemine sahip cep telefonu bulmaktır. Android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tablete kolaylıkla inen oyunda dilediğiniz an indirme işlemini başlatabilmeniz mümkündür.

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarının uygulama mağazasında bulabileceğiniz oyun en fazla 2 dakika içinde inmektedir. Sonrasında aç dedikten sonra oyun hemen ilk bölümünden başlamaktadır.

Red Ball 4 Oyun Özellikleri

Red Ball 4 apk oyununda size ait olan kırmızı sevimli topla, olabildiğince akıllı seçimler yaparak bölümleri geçmeniz gerekmektedir. Oyunda kırmızı topunuz ilerlerken diğer yandan karşınıza çıkan engelleri aşmanız da son derece önemlidir. Her bölümde karşınıza çıkan bosslar en büyük ve tehlikeli engellerdir. Onları aşarken oyunun müzikleri de atmosferi de oyuna daha büyük bir keyif katmaktadır.

Red Ball 4 oyunu, serinin son oyunu olarak daha renkli çok daha profesyonel şekilde hazırlanmıştır.

677 kez indirildi
Red Ball 4 APK indir için YORUM YAZIN