Real Boxing apk indir

Real Boxing apk indir

Real Boxing apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indirApk indir

Real Boxing apk indir, Nvidia Tegra 3 işlemci ile geliştirilmiş piyasanın en iyi boks oyunlarından bir tanesidir. Gerçeklik konusunda birçok uygulamayı arkasında bırakan Real Boxing apk indirip kullananları hayranlık içinde bırakmaktadır. Dilediğiniz an tercih edebileceğiniz bu oyun uygulaması, oyun oynarken gerçeğinden ayırt edilemeyecek niteliklere sahiptir. İstediğiniz gibi gerçeğe yakın boks deneyimini bu oyun sayesinde elde edebilirsiniz.

Real Boxing indirenler, karakterlerin ve efektlerin grafiksel açıdan çok profesyonel olduğunu görebilirler. Müzikler, renkler ve efektler de hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmayacak, profesyonel şekilde hazırlanmış detaylardır.

Real Boxing Apk İndir

Real Boxing apk indirmek istediğiniz zaman android işletimli cep telefonlarını tercih etmelisiniz. Cep telefonunda rahat oynanır mı kaygısı duymanıza gerek kalmadan profesyonel bir şekilde oynanabildiğini görebilirsiniz. Kısa süre içerisinde basitçe alışacağınız oyunda tüm boks maharetlerinizi ortaya dökebilir ne kadar profesyonel bir dövüşçü olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Real Boxing oynamak tamamıyla ücretsiz olduğu için sürecin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilir, oyunun en iyisi olma şansı yakalayabilirsiniz.

399 kez indirildi
Real Boxing apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN