Power Painter Apk indir

Power Painter Apk indir

Power Painter Apk indir
Lisans1.16.3
DilTürkçe
Dosya Boyutu41.3
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (41.3)Android için indirApk indir

Power Painter apk indir, Power Painter bağımlılık yapacak, heycan aksiyon dolu birleştirme strateji android apk oyun uygulamasıdır. Power Painter sizi ekrana kilitleyecek bir oyun arıyorsanız doğru tercih olacaktır. Simülasyon oyunlarından keyif alanlara hitaben hazırlanmış olan Power Painter apk indirdikten sonra etkileneceğiniz bir türdür. Renkleri, grafikleri, efektleri ile hem son derece modern hem de keyif verici şekilde hazırlanmıştır.

1 milyondan fazla kişi tarafından indirilen oyun uygulaması, renkli topları hedefe atmayı baz almaktadır. Kuleler yapmak ve olabildiğince yüksek puan almak üzerine kuruludur. Power Painter oyunun içerisinde yer alan onlarca farklı silahtan dilediğiniz herhangi bir tanesini seçebilir, aynı renkteki topları bir araya getirip kuleleri yapabilirsiniz.

Power Painter Apk İndir

Power Painter apk indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletim sisteminde bu oyun güçlü ve aralıksız şekilde oynanabilmektedir. Profesyonel bir düzeyde hazırlandığı için oyundan istediğiniz performansı çok kolay alabilirsiniz.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirilebilen uygulama stratejik hamlelerle çeşitlendirilmektedir. Seviyeniz ilerledikçe oyunun güçlük dengeleri değişmekte, puan topladıkça Power Painter oynayanla arasında en iyi olmanız kolaylaşmaktadır.

472 kez indirildi
Power Painter Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN