Pou Android indir

Pou Android indir

Pou Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.00 MB
ÜreticiZakeh
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (13.00 MB)Android için indir

Pou indir, Evcil hayvan besleme oyunlarını seven biriyseniz Pou android mobil oyunu tam olarak size göre bir oyun denebilir. Son dönemlerde neredeyse her cihazda yerini alan Pou oldukça popüler ve bir o kadar da ilgi çekici. Özellikle evcil hayvan besleme oyunlarının rağbet gördüğü bu günlerde Pou da bu kategoride yerini alan en sevimli oyunlar arasındadır.

Her zaman yanınızda olacak ve sizinle keyifli vakit geçirecek bir arkadaşa ihtiyacınız olduğunda Pou size yardımcı olabilecektir.

Pou İndir

Pou android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletler için uyarlanmış özel bir oyundur. Tercih eden herkes android işletim sistemine sahip olan cihazlarında birkaç dakika içinde bu oyunu indirebilmektedir. Yapılması gereken tek şey uygulama marketinin arama bölümüne Pou yazmak ve Pou oyununu indirmektir. İndir dedikten sonra aç diyebilir oyuna birkaç saniye içinde basitçe girebilirsiniz.

Pou Özellikler

Pou oyununun birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında ise karakter yer almaktadır. Oyun karakteri her ne kadar evcil hayvan olarak tanımlansa da aslında pek de benzerliği yoktur. Bu noktada Pou’nun aslında bir bit olduğunu söylemek gerekir. Size ait olan bu biti yıkayıp temizleyebilir, besleyip giydirebilirsiniz. Tamamıyla özelleştirmek isterseniz bitinize ait özel eşyalar da satın alabilirsiniz.

Oyunlar oynadığınız, keyifli vakit geçirdiğiniz bir evcil hayvanınız olsun isterseniz Pou bu konuda yardımcı olabilecek en sevimli oyundur.

415 kez indirildi
Pou Android indir -indirZip için YORUM YAZIN