Polygot 3000 indir Otomatik Dil Tanımlayıcı

Polygot 3000 indir Otomatik Dil Tanımlayıcı

Polygot 3000 indir Otomatik Dil Tanımlayıcı
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.7 MB)

Polyglot 3000, bir tür otomatik dil tanımlayıcıdır. Herhangi bir kelime, söz öbeği veya metnin hangi yazıldığını belirlemeye yarar. Polyglot 3000 programı Likasoft firması tarafından üretilmiş ve ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülmüştür. Oldukça az bir alan kaplayan program sadece 2,86 MB’lık bir yere ihtiyaç duymaktadır. Polyglot 3000 programı Windows işletim sitemine sahip cihazlar tarafından desteklenmektedir. Ayrıca programın dilleri arasında Türkçe de yer almaktadır. Polygot 3000 programı çok fazla sayıda dili tanımlayabileceği gibi birçok formatı da açabilme özelliğine sahiptir.

Polygot 3000 Programının Özellikleri

Bir otomatik dil tanımlayıcı olan Polygot 3000 programı 400’den fazla dili tanımlayabilmektedir. Ayrıca program her karaktere bir atayan Unicode sistemindeki metinleri de desteklemektedir. Programın en büyük avantajı oldukça kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Birçok kullanıcı tarafından takdir edilen bir diğer özelliği ise hızlı bir şekilde çalışmasıdır.

Polygot 3000 Programının İşlevleri

Polygot 3000 programında dil ayarı yapmak mümkündür ancak bu sadece yaygın bir şekilde kullanılan diller için geçerlidir. AyrıcaTürkçe de dâhil olmak üzere birçok dil seçeneğine sahiptir. Bu sebeple kullanıcıları için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Polygot 3000 programının en önemli özelliklerinden biri de txt formatındaki dosyalar dâhil birçok dosya formatını açabilir olmasıdır. Ayrıca metnin veya sözcüğün yazıldığı dil tanımlanmış olsa bile bu dile benzer diğer diller de program tarafından belirtilmektedir.

133 kez indirildi
Etiketler:
Polygot 3000 indir Otomatik Dil Tanımlayıcı için YORUM YAZIN