Microsoft Excel indir

Microsoft Excel indir

Microsoft Excel indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.4 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.4 MB)

Microsoft Excel indir, Windows uyumlu ofis uygulamasıdır ve oldukça popülerdir. Microsoft Excel iş yerlerinde, kurumsal çözümlerde, kişisel kullanımda milyonlarca kişinin tercihi olan Microsoft Excel, Microsoft firması tarafından Windows için geliştirilmiştir. Excel ve diğer Office uygulamaları günümüzde mobil cihazlar için de kullanılmaya başlanmıştır. Microsoft Excel ile harika çalışmalar yapmak mümkündür. Özellikle iş hayatını kolaylaştıran Excel ofis uygulaması, kişisel kullanımda da birçok alanda fayda sağlamaktadır. Hatta günümüzde tablo, formül kullanımlarından çok programlama konusunda gündemde olan bir uygulamadır.

Microsoft Excel Özellikler

Microsoft Excel kategorisindeki en iyi uygulamadır ve Microsoft Office uygulamasını satın almanız sayesinde bilgisayarınıza kurulum yapabileceğiniz bir uygulamadır. Microsoft Office‘de Excel dışında diğer uygulamaları da satın alabilirsiniz. Excel uygulaması ile formüllerden faydalanarak otomatik hesaplanabilir satırlar oluşturabilirsiniz. Tablolar oluşturabilir ve düzenli çalışabilirsiniz. Programlama alanında kullanarak yepyeni şeyler ortaya çıkabilirsiniz. Excel son zamanlarda özellikle e-ticaret sistemlerinde ürün girişi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Güçlü Excel ile büyük miktardaki verilerle aynı kalitede çalışmaya devam edebilirsiniz. Uygulamada Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Ayrıca videolu uygulama, resimli anlatım gibi materyallerle Excel kolaylıkla öğrenilebilir.

Microsoft Excel Nasıl Kullanılır?

Microsoft Excel ofis uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle Office 365 edinmelisiniz. Office 365’de fiyatlar alacağınız uygulama sayısına ve içeriklere göre değişiklik gösterecektir. Satın alma işleminin ardından uygulamayı bilgisayarınıza kurmalısınız. Kurulum tamamlanınca Excel uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

4027 kez indirildi
Microsoft Excel indir için YORUM YAZIN