Epic Pen indir

Epic Pen indir

Epic Pen indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.34 MB
ÜreticiBrian Hoary
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.34 MB)

Epic Pen, Windows üzerinde çalışabilen ücretsiz bir çizim programıdır. Piyasadaki tüm boyama ve çizim programlarına göre en büyük artısı, o an ekranda olan herhangi bir görüntü üzerine dilenilen çizimin anında kolayca gerçekleşebilmesidir.

Epic Pen Akıllı Tahta Programı Çizim ve Boyama

Epic Pen’in Diğer Programlara Göre Artıları Nelerdir?

Epic Pen çizim programı bilgisayar ekranında açık duran her görüntü üzerinde rahatlıkla kullanılabilmesi çok geniş imkânlar sunmaktadır. Diğer çizim programlarının kısıtlı bir veri tabanı ve bu veri tabanlarında sahip oldukları kendi görsel resimleri üzerinde çizim yapma olanakları bulunmaktadır. Fakat Epic Pen için bu durum farklıdır.

Ekranda açık olarak bulunan öğeler (word, excel, pdf, power point, video, facebook iletisi gibi) üzerinde kolaylıkla işaretleme yapma olanağı sunar. Üstelik bu işaretleme ve çizimler sırasında istenilen renk rahatlıkla kullanılabilir, kalem boyutu ve kalınlığı gibi özellikler ayarlanabilir. Yanlış olan bir çalışma rahatlıkla silinebilir.

Epic Pen’in Kullanım Alanları Nelerdir?

Windows üzerinde çalışabilen bir çizim programı olmasından dolayı eğitim sektöründe rahatlıkla kullanılabilir. Öğretmenlerin ve sunum yaparak çalışan insanların en sık kullandıkları programlardan biridir. Sunum sırasında önemli kısımlar işaretlenerek ve altı çizilerek anlatım kolaylaşır.

Sunum sonrasında ise programdan çıkılması, her şeyin yeniden eski haline dönmesi için yeterlidir. Epic Pen üzerinde yapılan bir çizimin, program tarafından kaydı alınması mümkün değildir. Bu nedenle yapılan çizimin kaydı alınmak isteniyorsa herhangi bir ekran görüntüsü alma programı kullanılarak bu işlem rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

12284 kez indirildi
Etiketler:

Epic Pen indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. servet dedi ki:

  Olmuyor.

 2. yok dedi ki:

  açılmıyooooooooooooo ne yapacam

 3. Eylul dedi ki:

  Ya indiriyom kaynak dosya bulunamadi diyor

 4. yahya dedi ki:

  inmiyorrrr yaaa

 5. ygfyıovıı dedi ki:

  hayııııııııııııııııııııııııııııııııııır

 6. George dedi ki:

  Epin pen çizim ve boyama programını windows masaüstünde çocuğumun boyama ve çizim kabiliyetinin gelişmesi için indirdim link sorunsuz çalışıyor ve son sürüm gerçekten harika akıllı tahta programları arasında en iyi cizim programlari arasında gösterilebilir

Epic Pen indir Akıllı Tahta Uygulaması - indirZip için YORUM YAZIN