Dyned İngilizce dil eğitim programı

Dyned İngilizce dil eğitim programı

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu5.8 MB
ÜreticiDynEd International
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
171 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

İngilizce eğitiminin daha kolay ve keyifli hale gelmesini sağlayan Dyned, okullarda bilgisayar üzerinden İngilizce öğrenimi sağlayan bir programdır. Dördüncü sınıftan Sekizinci sınıfa kadar öğrencilerin gelişmiş İngilizce eğitim desteği almalarını sağlayan bu program sayesinde, öğrenciler okul dışında kendi evlerindeki bilgisayar imkânı ile de İngilizce öğrenmeye devam edebileceklerdir.

Dyned İngilizce dil eğitim programı

Okullarda İngilizce eğitimi almaya başlayan öğrenciler için en gelişmiş İngilizce dil eğitim programıdır. İnternet bağlantısı ve program kurulumu ile çalışan program, kaydedilen İngilizce eğitimleri sayesinde öğretmen ve öğrenciler adına oldukça verimli çalışmalara imza atılmaktadır. Anlaşılması kolay olan bir İngilizce dil eğitim programı olması, öğrencilerin programı rahat bir şekilde kullanarak İngilizceyi daha kolay öğrenmelerini sağlamaktadır.

Dyned Programı Nasıl Kullanılır?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerek görülen okullara kurulumu gerçekleştirilen Dyned, öğrencilerin İngilizce diline tam anlamıyla hakim olarak öğrenmeleri amacıyla tasarlanmış bir programdır. İngilizce öğretme adına çok yönlü bir program olarak, farklı öğrenim tarzları öğrenilen dilin kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Bilgisayar için hazırlanmış olan Dyned, yeni geliştirilmiş farklı versiyonları ile mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. Profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan Dyned sayesinde öğrenciler ortaokuldan lise sonuna kadar görecekleri İngilizce eğitiminin oldukça kaliteli ve kalıcı olmasını sağlayacaktır. Dyned programı ile uzun soluklu bir yabancı dil eğitimi ile geçmişte oldukça başarılı sonuçlar elde edildiği görülmektedir.

171 kez indirildi
Etiketler:
Dyned İngilizce dil eğitim programı için YORUM YAZIN