Plants vs. Zombies 2 indir

Plants vs. Zombies 2 indir

Plants vs. Zombies 2 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Plants vs. Zombies 2 indir, zombi oyunlarında farklı bir bakış açısı getiren Plants vs. Zombies oyununun devamı niteliğinde yeniden sunulan oyundur. Oyunun özellikle birincisinin çok hızlı şekilde talep görmesi, milyonlarca kişi tarafından tercih edilmesi birçok kişinin ilgisini çekmiş ve dünya genelinde beğenilen bir oyun olmasını sağlamıştır. Bugün en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Plants vs. Zombies oyununun ikincisinin de çıkması merakların giderilmesine yardımcı olmuştur. Yeni oyun çok daha profesyonel ve oldukça keyifli hazırlanmıştır.

Plants vs. Zombies 2 İndir

Plants vs. Zombies 2 oyunu, android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olarak hazırlanmıştır. İlk olarak yalnızca ios işletim sistemine sahip cihazlar için çıkarılan oyun daha sonra android işletimli cihazlara da uyum sağlamış ve binlerce kişinin kolaylıkla oynadığı oyunla arasında yerini almıştır.

Uygulama marketinizde kolayca bulabileceğiniz Plants vs. Zombies 2 oyununu indir dedikten sonra indirebilirsiniz. Arkasında aç diyerek hemen oyuna bağlanabilirsiniz.

 

Plants vs. Zombies 2 Oyun Özellikler

Plants vs. Zombies 2 oyunu, zombilerle savaşma hikâyesi olarak bilinir fakat zombilerle savaşın çok farklı bir boyutta olduğu görülmektedir. Sahip olduğunuz bitki ordusuyla zombi savaşına katılmanız ve her aşamada bitkilerinizi biraz daha geliştirmeniz gerekmektedir. Bunun yanında en önemli beklenti de bitkilerinizi iyi şekilde bekleyerek süper güçlere sahip olmasını sağlamanızdır. Böylece her an yeni özellik kazanan zombileri çok daha kolay şekilde öldürebilmeniz mümkündür.

401 kez indirildi
Plants vs. Zombies 2 indir Android - indirZip için YORUM YAZIN