Pick Me Up Apk indir

Pick Me Up Apk indir

Pick Me Up Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu48.4 MB
Üreticitastypill
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (48.4 MB)Android için indirApk indir

Pick Me Up apk indir, arcade araba oyunları size hitap ediyorsa tercih edebileceğiniz en ideal seçenlerden bir tanesidir. Oyun uygulaması hızla popülerliğini arttırmakta ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bilhassa serbest araba sürüşlerini sevenler için çok eğlenceli bir oyun olduğu görülmektedir.

Oyunun temel hedefi araç çağıran kişileri, istedikleri yerlere kadar götürmektir. Sizi tercih eden yolcuları istedikleri adrese güvenli şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Yüksekten bakış açısına sahip olan oyunda oyun hâkimiyeti çok daha kolay kurulmaktadır. Pick Me Up indirip oynamak istediğiniz zaman birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olmaktadır.

Pick Me Up İndir

Pick Me Up android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Cep telefonunuzdan da tabletinizden de rahatça oynayabileceğiniz oyun çok fazla yer kaplamamakta, şarj tüketimi çok olmamaktadır.

Pick Me Up apk indirmek için mobil uygulama marketinize girmeli, oyunu aratıp indir demelisiniz. Tamamıyla ücretsiz şekilde indirebileceğiniz oyunu birkaç dakika içerisinde aktif şekilde açıp oynayabilirsiniz. 

Pick Me Up Uygulaması

385 kez indirildi
Pick Me Up Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN