Pet Rescue Saga apk indir

Pet Rescue Saga apk indir

Pet Rescue Saga apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu87.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (87.3 MB)Android için indirApk indir

Pet Rescue Saga apk indir, Pet Rescue Saga evcil hayvanlarla keyifli zaman geçirmek isteyenler için eğlenceli bir uygulamadır. Kötü niyetli hırsızların eline geçen evcil hayvanları kurtarmanız onlara çok daha iyi bir yaşam biçimi sunmanız gerekmektedir Gebel olarak amaca hizmet eden oyunda tek yapmanız gerekense blok eşleştirmektir.

147 ayrı bölümden oluşan oyunda ilk bölümler oldukça kolay görünse de ilerledikçe daha da zorlayıcı olduğu görülmektedir. Her seferinde daha karmaşık hale gelen oyun uygulamasında en iyiler arasına girmek son derece zordur.

Pet Rescue Saga Apk İndir

Pet Rescue Saga apk indirmek için uygulama marketinize giriş yapabilirsiniz. Oyunun adını girdiğinizde birkaç saniye içerisinde bulup indir demeniz yeterli olacaktır. İndirdikten hemen sonra aç diyerek oyuna dâhil olabilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Pet Rescue Saga apk Facebook sürümüyle eşleştirilebildiği için sosyal medya üzerinden de devam edebilen bir oyundur. Dileyen eşleşmeyi sağlayarak oyun uygulamasını arkadaşlarıyla da oynayabilmektedir. Oyun listesinde en başarılılardan biri olmak isterseniz Pet Rescue Saga apk indirip tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarmalısınız.

459 kez indirildi
Pet Rescue Saga Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN