Pepper Panic Saga Apk indir

Pepper Panic Saga Apk indir

Pepper Panic Saga Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.2 MB
ÜreticiPepper Panic
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (53.2 MB)Apk indir

Pepper Panic Saga apk indir, eşleştirme oyunlarından keyif alanların tercih ettiği android oyun uygulamalardandır. Piyasada ses getiren uygulamalara sahip olan King.com tarafından geliştirilen Pepper Panic Saga oldukça gösterişli bir uygulamadır. Oyun uygulaması olarak rengârenk ve etkileyici bir forma sahiptir. Özellikle grafiklerinin içeriği, müziği, ilerleyiş tarzı beğenebileceğiniz birçok unsur barındırmaktadır.

Renk eşleştirme oyunu olarak basit gibi görünse de Pepper Panic Saga indirip oynadığınızda o kadar da basit olmadığını görebilirsiniz. Son derece kolay başlayan oyun her seviyede biraz daha zorlaşmakta ve sonrasında çok daha zor hale gelmektedir.

Pepper Panic Saga Apk İndir

Pepper Panic Saga apk indirmek en fazla 2 dakikanızı alacak bir işlemdir. Mobil uygulama mağazanıza adını girip indir demeniz yeterlidir. Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan anında indirebileceğiniz uygulama kolaylıkla inip açılacaktır. Açıldıktan hemen sonra ilk bölümle başlayabilir, uygulamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Renkli, bol efektli ve eğlenceli patlama detaylarına sahip olması ile Pepper Panic Saga indirip oynamak oyunculara büyük keyif verecektir.

416 kez indirildi
Pepper Panic Saga Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN