Okey Apk indir

Okey Apk indir

Okey Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.21 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.21 MB)Android için indirApk indir

Okey Apk Oyunu indir, Android mobil okey oynamayı sevenler için ücretsiz oyunlardan biridir. Okey oynamaktan keyif alıyorsanız Okey Apk Oyunu ile bunu offline olarak da yapabilirsiniz. Çevrimiçi olmadan yapay zekâ ile oynadığınız bu oyunda masada sizin dışınızda 3 kişi olmaktadır. Yapay zekâyı okeyde hafife almamanız gerektiğini bilmelisiniz. Dişli bir rakip olan yapay zekâ puan konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Okey Apk Oyunu İndir

Okey Apk Oyunu için güzel bir oyun uygulaması demek doğru olacaktır. Oyun uygulaması olarak android işletim sistemine sahip cihazlara uyum sağlayan Okey Apk Oyunu birkaç dakika içinde cihaza inmektedir. Bunu gerçekleştirmek için en fazla birkaç dakika ayırmak yeterlidir. Mobil markette bulduktan hemen sonra indir, yükle demeniz yeterli olmaktadır. Sonrasında aç diyerek oyuna hemen girebilirsiniz. İsminizle giriş yaptığınız oyunda dilediğiniz kadar oyun oynamakta özgürsünüz.

Okey Apk Oyunu Özellikler

Okey Apk Oyunu oyun uygulaması, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Kullanıcı dostu olduğu için büyük küçük herkes bu uygulama üzerinden okey oynamaktan büyük keyif almaktadır. Telefonunuzu götürdüğünüz her yerde rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunun sizden istediği herhangi bir şart da yoktur. Üstelik ne cep telefonunuzda çok fazla yer kaplamakta ne de şarj konusunda sıkıntı yaratmaktadır. Bu açıdan Okey Apk Oyunu uygulamasını cep telefonunuza gönül rahatlığıyla indirebilir, sorunsuz şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.obss.mobile.android.okey&rdid=com.obss.mobile.android.okey&referrer=utm_source=indirzip.com&rdot=1&feature=md

okey oyunu android
661 kez indirildi
Okey Android Apk indir - Okey Mobil indir için YORUM YAZIN