My Talking Tom indir

My Talking Tom indir

My Talking Tom indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

My Talking Tom indir, kısaca karakter büyütme ve geliştirme android mobil oyunu olarak tanımlanabilir. My Talking Tom 2013 yılında piyasaya sürülen ve Outfit7 tarafından geliştirilen oyun dijital pet kategorisindedir. Kediniz Tom’u uygulama içinde en iyi şekilde yetiştirmeniz ve büyütmeniz gerekiyor. My Talking Tom kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe de dâhil olmak üzere 40’dan fazla dil desteği mevcuttur. Dolayısıyla oyunu oynamak hem kolay hem daha eğlencelidir. My Talking Tom‘da kediniz sizin söylediklerini kendi ses tonuyla tekrar eder. Oyunun 7’den 70’e çok sayıda kullanıcı vardır. Çoğunlukla konuşma tekrarından faydalanmak üzere oynanılır. Kedi büyütme ve geliştirme üzerine oynayan kişi sayısı oldukça azdır.

My Talking Tom Nasıl İndirilir?

My Talking Tom oyununu iOS, Windows, Android, Fire OS işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. İndirme işlemini başlatabilmeniz için öncelikle cihazınızda yer alan uygulama marketine girmeniz gerekmektedir. Arama bölümüne My Talking Tom yazarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Oyun hem küçük boyutlu hem internet gerektirmeyen tek kişilik bir oyundur. Dolayısıyla saniyeler içinde indirme işlemi tamamlanmış olacaktır.

My Talking Tom Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey kediniz Tom’un ihtiyaçlarını karşılamak ve onu en iyi şekilde büyütmek. Tom’a yiyeceklerini vererek beslemeniz, aktif zaman geçirmesi için onunla oynamanız gerekmektedir. Tom’un tabi ki dinlenmeye de ihtiyacı olacaktır. Bu durumda ihtiyaç duyduğunda onu yatağa göndermeniz gerekecektir. Yavru kedi olarak karşınıza çıkan Tom’u iyi bir bakımla büyük bir kedi haline getirebilirsiniz.

500 kez indirildi
My Talking Tom indir Android - indirZip için YORUM YAZIN