Minecraft Apk indir

Minecraft Apk indir

Minecraft Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu88.0 MB
ÜreticiMojang
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (88.0 MB)Android için indir

Minecraft Apk indir, Tam anlamıyla macera eseri olan Minecraft oyunu, oynayanların bağımlısı olduğu etkileyici oyundur. Minecraft Apk küp şeklindeki yapıların yerlerinin değiştirilmesine dayalı olan oyun aslında hayatta kalma mücadelesinden oluşmaktadır. Kişiler, hayatta kalmak istedikleri için ellerinden geldiğince maceraya dâhil olmakta ve oyunun tadını çıkarmaktalar.

Genel olarak bir strateji oyunu olması, Minecraft oyununun ilgi çekmesini sağlamaktadır. Sıkıcı ve sığ bir oyun olmadığı için binlerce kişi oyunun ilerleyen aşamalarına ulaşmayı sürdürmektedir.

Minecraft İndir

Minecraft kolaylıkla inen bir oyundur. Windows işletim sistemine sahip cihazınıza indirebilmek için yalnızca indir kısmına dokunmanız yeterli olmaktadır. Logoya tıklayıp inmesini sağladığınız oyun daha sonra kurulum için açılacaktır. Kur dedikten sonra oyunun çevrimiçi kurulumunu da beklemeniz gerekmektedir.

Oyunu dilediğiniz gibi oynayabilmek için giriş yapmanız istenmektedir. Bu giriş için yapmanız gereken şey ise kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmektir.

Minecraft Özellikler

Minecraft apk özellikleri olan bir oyundur. Oyunun kendine özgü bir dünyası vardır ve 1 gün gerçek dünyada yaklaşık olarak 20 dakikaya tekabül etmektedir. Bu süreyi doldurmanız, nasıl yaşayacağınızı bilmeniz oldukça önemlidir. Dört duvardan oluşan iyi bir eve ve bunun yanında sizi tehlikelerden koruyacak alet edevata ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Bu şekilde kendinize bu dünyada yeni bir hayat kurmanız ve zamanı en doğru şekilde geçirmeniz beklenmektedir.

Kuracağınız dünyayı tamamıyla hayal gücünüze dayandıran Minecraft oldukça kapsamlıdır. Kişisel bir düzeni olduğu için herkes oyunda kendinden bir şeyler bulabilmektedir.

2387 kez indirildi
Minecraft Android Apk Oyunu indir - Minecraft Oyna için YORUM YAZIN