Mage Akıllı Rehber Apk indir

Mage Akıllı Rehber Apk indir

Mage Akıllı Rehber Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.54 MB
ÜreticiMage Caller ID Services
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.54 MB)Android için indirApk indir

Mage Akıllı Rehber Apk indir, sizi arayanları tanımasanız dahi size hatırlatacak olan uygulamadır. Arayan numaranın kim olduğu hakkında herhangi bir fikriniz yoksa telefonu açma endişesi yaşamamalısınız. Numaradan yola çıkarak Mage uygulaması sayesinde sizi kimin aradığını hemen öğrenebilirsiniz.

Akıllı rehber apk uygulaması olarak bilinen Mage, rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin sizi aramasıyla devreye girmektedir. Çok fazla yer kaplamayan uygulama aynı zamanda cihaz bataryası için de tehdit oluşturmamaktadır. Birkaç dakika içinde indirip kolaylıkla kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Binlerce kullanıcısı olan akıllı rehber android uygulamasının birçok açıdan faydalı olduğu görülmektedir.

Mage Özellikleri

Mage akıllı rehber özellikle reklam içerikli aramalardan kurtulmanız amacıyla önerilmektedir. Reklam içerikli aramalar çoğu zaman rahatsız edici olabilmektedir. Bu gibi bir durumda kalmamak adına birkaç dakika içinde Mage uygulamasını indirip arkasından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama son derece sade bir arayüze sahiptir. Bu bakımdan kullanımında sizi zorlayacak herhangi bir şey görmeniz mümkün olmayacaktır.

Mage akıllı rehber android uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra spam numaralar kütüphanesi kurabilir, kişisel olarak spam listesi hazırlayabilirsiniz. Bununla beraber gizli numaraların sizi aramasını da engelleme şansına sahip olabilirsiniz.

1464 kez indirildi

Mage Akıllı Rehber Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Neden kaldırıldı Mage akıllı rehber

Mage Akıllı Rehber Apk indir için YORUM YAZIN