CIA indir

CIA indir

CIA indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.00 MB
ÜreticiCIAmedia
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.00 MB)Android için indir

Bilinmeyen Numaraları Sorgulama Uygulaması

CIA indir, sizi arayan numaraları öğrenmenizi sağlayan ücretsiz numara sorgulama uygulamalarındandır. Cia özellikle son dönemlerde artan reklam aramaları bu uygulama sayesinde öncesinde bilinmekte ve gerekli önlemler alınabilmektedir. Mobil CIA uygulaması sayesinde cihazlarınızda önceden belirlenmiş bir rehber yer alacaktır.  Numara bulma uygulaması olarak veri tabanı çok geniş olduğu için binlerce numaranın kaydı, uygulama hafızasında yerini almaktadır. bilinmeyen numaraları öğrenmenizi değil aynı zamanda aramaları da kontrol altında tutabilmenizi sağlamaktadır. Bu bakımdan istenmeyen çağrıları engelleyip kendiniz için spam listesi oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır.

CIA Özellikleri

CIA uygulaması, rehber yedekleme hizmeti veren aramaların özelleştirilmesinde yardımcı olan ücretsiz numara sorgulama uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde birkaç dakika içinde hem sizi arayan kişinin kim olduğunu görebilir hem de görüşmek istemezseniz engelleyerek işinize devam edebilirsiniz.

Uygulamanın bilhassa yabancılarla görüşmek istemeyenler için ideal bir uygulama olduğu görülmektedir. Bu bakımdan faydalı ve basit bir uygulama olduğu söylenebilmektedir. Son derece basit bir içeriği olduğu için her yaştan kullanıcı kolayca kullanabilecektir.

 

7759 kez indirildi

CIA indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Tşkr

CIA indir - Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama için YORUM YAZIN