Automatic Call Recorder indir

Automatic Call Recorder indir

Automatic Call Recorder indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.60 MB
ÜreticiAppliqato
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.60 MB)Android için indir

Automatic Call Recorder indir, cep telefonunuzla yapacağınız tüm konuşmaları otomatik kayıt altına almanızı sağlayan arama kaydedici uygulamadır. Automatic Call Recorder mobil görüşme kayıt uygulaması Dünya genelinde ses kaydı için en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Automatic Call Recorder oldukça yoğun talep görmektedir. Tercih etmeniz halinde uygulamayı anında kullanabilmekte, tüm görüşmeleriniz için özel olarak devreye sokabilmektesiniz.

Automatic Call Recorder uygulaması kullanışlı ve bir o kadar da pratik bir uygulamadır. Yalnızca tek bir tıkla dilediğiniz gibi görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, istediğiniz şekilde kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Automatic Call Recorder İndir

Automatic Call Recorder, android işletim sistemine sahip cep telefonları için hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuzun mobil marketinden bulabilir arkasından da indir tuşuna tıklayarak indirilmesini sağlayabilirsiniz. İndirme işlemi çok uzun sürmeyecektir. Sonrasında aç diyerek aktif şekilde kullanmaya başlamak mümkündür.

Arama kaydedici Android işletim sistemine sahip telefonlarınızda herhangi bir enerji kaybına neden olmayacaktır. Uygulama ne çok yer kaplamakta ne de şarj konusunda sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenle kolaylıkla tercih edebilir, uygulamayı indirebilirsiniz.

Automatic Call Recorder Özellikleri

Automatic Call Recorder görüşme kaydı uygulaması, telefonda yapılan tüm görüşmeleri kayıt altına almanıza yarayan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra görüşmeler, kayıt altına alınmakta ve gelen kutusuna gitmektedir. Tercih ederseniz kayıt yerini değiştirebilirsiniz. Birçok kişi harici bellek üzerine kaydetmeyi tercih etmektedir.

Görüşme kaydı uygulaması belirli 3 aşamadan oluşmaktadır. Uygulamayı kullanırken bu aşamalardan dilediğinizi seçebilme şansınız bulunmaktadır. İlk aşama herkesle yapılan görüşmeleri kayıt altına alma, ikinci aşama bazı kişileri engelleme, son aşama ise istenilen kişilerle görüşmeleri kayıt altına almadır. Tercih ettiğiniz herhangi bir aşamaya getirerek görüşme kaydı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Automatic Call Recorder Kullan

Automatic Call Recorder uygulamasını kullanmak son derece kolaydır. Temel mantığı yalnızca birkaç ayardan ibaret olduğu için anlamanız zaman kaybettirmeyecektir. Bu nedenle bir an önce kullanmak isteyenler herhangi bir fikirleri olmasa dahi Automatic Call Recorder uygulamasını indirip anında öğrenebilmektedirler. Bir kez ayar belirledikten sonra devamlı düzenlemeniz gerekmediği için kullanımda herhangi bir zorlanma yaşamanıza gerek kalmamaktadır.

 arama kaydedici
1048 kez indirildi
Automatic Call Recorder Ücretsiz Android indir için YORUM YAZIN