Mafia City Oyunu indir

Mafia City Oyunu indir

Mafia City Oyunu indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu59.00 MB
ÜreticiYottaGames
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (59.00 MB)Android için indir

Mafia City indir, farklı bir oyun arayanların tercih ettiği keyifli oyunlardandır. Mobil platform üzerinde en çok oynanan mafya oyunu olarak bilinen oyun uygulaması, geri dönütleri pozitif uygulamalardandır. Kullanıcıların hemen her biri oyundan memnun kaldığını ve keyifli zaman geçirdiğini dile getirmektedir.

Yer altı dünyasının en tehlikeli isimlerini bir araya toplayan Mafia City Oyunu apk, temel olarak mafya babası olmak amacıyla hazırlanmıştır. Oyuncuların her biri en korkulan mafya babası olmak için savaş vermekte, çete kurup ne kadar korkutucu olduğunu gözler önüne sermektedir.

Mafia City İndir

Mafia City android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde oynanabilen bir oyundur. Oyunu oynamak isteyen kişiler birkaç dakikalarını ayırıp indirerek kolaylıkla istediklerini elde edebilirler. 10 milyon indirmenin üzerine çıkmayı başaran Mafia City hileleri olan ve bu konuda da sıkıcı olmaktan uzak bir oyundur.

Mafia City forumlarda da ismi sık sık geçen indirme, oynama kolaylığı hakkında pozitif yorum alan bir uygulamadır.  Mobil uygulama mağazanızdan birkaç dakika içinde indirebileceğiniz oyun tamamıyla ücretsiz şekilde sizin olabilir.

597 kez indirildi
Mafia City Oyunu indir Android - indirZip için YORUM YAZIN