Mafia 2 Apk İndir

Mafia 2 Apk İndir

Mafia 2 Apk İndir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu58.20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (58.20 MB)Android için indirApk indir

Mafia 2 apk indir, Mafia city kendi serisinin devamı olarak gündeme gelmiş ve en sevilen android mobil oyunlar arasına girmeyi başarmıştır. Mafia 2 Apk 2002 yılında gündeme gelen ve ilk oyunu Mafia: The City of Lost Heaven ile binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başaran oyun bugün ikincisiyle de oldukça ses getirmektedir. Mafia 2 oyunu Türünün en iyi örneklerinden biri olan oyunda seriye devam edilmekte ve 3 de başarılı şekilde listelerde yerini almaktadır.

Vito Scaletta isimli kahramanı yönettiğiniz oyun uygulamasında zaman 2. Dünya Savaşı yıllarıdır. Sefalet içinde geçen çocukluğunun ardından civarın en popüler mafyası olmak için birçok suç planlaması gerekmektedir.

Mafia 2 Apk İndir

Mafia 2 apk indirmek için mobil markete uğramak ve indir demek yeterlidir. İndir dedikten hemen sonra aç diyerek uygulamaya girmek oyuna başlangıç noktasından başlamak mümkün olmaktadır.

Üst düzey bir mafya olmak üzere kendini geliştiren karakter sizin de başarınızla Amerika’nın en korkulu isimlerinden biri olacaktır. Araba ve silah kullanmada iyi olduğunuz kadar oyun stratejileri konusunda da iyi olarak Mafia oyununda başarılı olmalısınız.

2964 kez indirildi
Mafia 2 Apk İndir Android - indirZip için YORUM YAZIN