Lep’s World 2 Apk indir

Lep’s World 2 Apk indir

Lep’s World 2 Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu66.30 MB
ÜreticinerByte GmbH
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (66.30 MB)Android için indirApk indir

Lep’s World 2 Apk indir, Android Beceri oyunu severlerin baş tacı olan Lep’d World 2 Apk, geçmiş zamanların Super Mario uygulamasına benzerliğiyle dikkat çeker. Beceri oyunu kategorisinde iyi bir oyun arıyorsanız; 250 milyondan fazla indirmeyle 1 numaralı beceri oyunu olmayı başaran Lep’s World 2 Apk’yi deneyebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınıza oyunu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Lep’s World 2 Apk Özellikleri Nelerdir?

Görebileceğiniz en iyi grafiklerle, daha fazla seviyeye ulaşabileceğiniz Lep’s World 2 Apk bağımlılık yapan oyunlardandır. Kullanıcı fikirlerine sonuna kadar değer veren ve oyun içinde değerlendiren geliştirici sayesinde tam anlamıyla kullanıcı dostu bir oyun uygulamasıdır. 12 özgün dünyada 96 seviye, 13 güçlü düşman, 10 öğe ve 10 yetenek, bölüm sonunda sizi bekleyen zorlu canavarlar oyuna renk katan detaylardan bazılarıdır. Her dünyadan başarıyla çıktığınızda işinize yarayacak yeni bir yetenek kazanabilirsiniz. Lep oyunda sizin oynayacağınız karakter ve Lep’in görevi ailesini, arkadaşlarını tek başına kurtarmaktır. Lep’e yardımcı olarak oyunu kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Lep’s World 2 oyunda yapmanız gereken koşun, atlayın ve karşınıza çıkan engelleri aşın.

Lep’s World 2 Apk Nasıl İndirilir?

Oyun uygulamasını Play Store üzerinden birkaç dakika içinde indirebilirsiniz. İndirme işleminiz tamamlandığında oyunu açarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İlk seviyeleri birkaç dakika içinde tamamlamanız mümkündür. Oyun ilerledikçe zorluk seviyesi artacaktır ama seviyeyi aşamamanız için hiçbir neden yok.

469 kez indirildi
Lep's World 2 Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN