League of Legends (lol) Mobil Apk indir

League of Legends (lol) Mobil Apk indir

League of Legends (lol) Mobil Apk indir
Lisans
Dilingilizce
Dosya Boyutu17.0 MB
ÜreticiRiot Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (17.0 MB)Android için indirApk indir

League of Legends (lol) mobil apk indir, android mobil oyunlar içierisinde trend olan  strateji oyunları dedindiğinde ilk akla gelen League of Legends (lol) android çevrimiçi oyundur. League of Legends (lol) apk özellikle gerçek zamanlı oyunlarda kendinizi denemek isterseniz bu oyun uygulamasını indirip dilediğiniz zaman en iyi performansınızı ortaya koyabilirsiniz.

League of Legends (lol) apk başladığı günden beri 3 kat fazla oyuncu karakteri, oyun çeşidi ve geliştirilmiş oyun modları ekleyen LOL, maçlarda ne kadar iyi olduğunuzu ortaya koymaktadır. E-spor kavramını yakından anlamanıza yardımcı olan oyun, sporda ne kadar iyi olduğunuzu strateji geliştirmede ne derece başarılı olduğunuzu ortaya koyar niteliktedir.

League of Legends (lol) Apk İndir

League of Legends lol mobil apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletimli cihazlarda oldukça güçlü çalışan oyun uygulaması aynı zamanda grafikleri, çizimleri, ilerleyişi ve çok daha fazlasıyla istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Tamamıyla ücretiz şekilde indirebileceğiniz oyunu istediğiniz şekilde oynayabilmek için cihazınızın kapsamlı olmasına özen göstermelisiniz. Lol mobil aksi halde takılma ve donma durumuyla karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür.

1865 kez indirildi
League of Legends (lol) Mobil Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN