Konuşan Tom Altın Peşinde indir

Konuşan Tom Altın Peşinde indir

Konuşan Tom Altın Peşinde indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Konuşan Tom Altın Peşinde indir, Konuşan Tom karakterinin en heyecanlı, en aksiyon dolu haliyle android mobil oyunun keyfine varmak istiyorsanız; Konuşan Tom Altın Peşinde Apk’yi indirerek heyecanın kapısını aralayabilirsiniz. Aksiyon oyunu kategorisinde popüler olan ve 5 milyondan fazla kişinin indirdiği oyun pratik kontrolleri sayesinde kolaylıkla oynanabiliyor. Sonsuz koşu tarzında geliştirilen oyunda amacınız soyguncuların aldığı altınları kurtarmak ve bunun içinde soyguncuya kırmızı biber bombaları fırlatmanız gerekiyor. Koşarak oynayacağınız oyunda engelleri atlamanız da size ödüller kazandıracak.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Özellikleri

Aksiyon oyununda sonsuz koşu sayesinde eğlenceniz hiç sona ermeyecek. Oyun içi görevler ve ödüller ise oyunu daha heyecanlı ve keyifli hale getiriyor. Tom’un koşarken topladığı külçe altılarla Tom ve arkadaşları için müthiş evler inşa edebilirsiniz. Evleriniz yükseldikçe yeni koşu dünyalarının kilidini açabilirsiniz. Daha özel karakterlerle daha hızlı koşabilirsiniz.

Oyun içinde sosyal ağ alternatifi ile arkadaşlarınızla bağlantı kurarak oyun oynayabilirsiniz. Konuşan Tom Altın Peşinde Apk indirmek tamamen ücretsizdir ama uygulama içi satın almalar oyunu kolaylaştırıp heyecan katabilir. Bu özelliği dilerseniz tamamen kapatabilirsiniz. Oyun içi Youtube entegreasyonu ile karakter videolarını izleme şansına da sahipsiniz. Oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Nasıl İndirilir?

Oyunu, cihazınızdan Play Store uygulamasına girerek indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında cihazınızdaki oyun sembolüne dokunarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Üyelik ya da kayıt gerekmeden hemen oyuna girebilirsiniz.

2478 kez indirildi
Konuşan Tom Altın Peşinde indir Android - indirZip için YORUM YAZIN