Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiMobilla
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Kim Milyoner Olmak İster indir, ekranların sevilen yarışmasının android oyun versiyonu olarak cihazlara taşınmış şeklidir. 2019 yılı bilgi yarışmalarından, bulmacalardan keyif alan bir yapınız varsa bu oyunu oynarken de aynı keyfi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Dilediğiniz zaman giriş yapabildiğiniz ve özellikle indirme, kullanma konusunda sıkıntı yaşatmayan bu oyunla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Aynı isimli televizyon programıyla hemen hemen aynı formata sahip olan oyun cihazda tamamıyla size özel olarak oynatılabilmekte.

Kim Milyoner Olmak İster İndir

Kim Milyoner Olmak İster uygulamasını android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için düşünebilirsiniz. Cep telefonunuza da tabletinize de en geç 2 dakika içinde inecek olan uygulamayı, mobil marketinizde kolayca bulabilirsiniz. İndirdikten sonra aç diyerek oyuna girebilir hemen başlayarak oyundaki yerinizi alabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster bu özellikleri ile son derece sade ve basit bir arayüze sahip olduğunu kanıtlayan uygulama her yaştan kullanıcıya hitap eder niteliktedir.

Kim Milyoner Olmak İster Özellikler

Kim Milyoner Olmak İster uygulamasını indirdikten sonra karşınıza sorular çıkacaktır. Sorulara tek tek cevap verirken aklınıza bulundurmanız gereken en önemli detay, süredir. Her soruya belli bir süre içerisinde cevap vermeniz gerekmektedir. Bununla beraber bilemediğiniz sorular için jokerden yararlanma şansınız olduğunu da aklınızda bulundurmalısınız. Yarıştığınız süre boyunca sorulara verdiğiniz doğru cevaplarla dilediğiniz gibi yüksek bir puan elde edebilir, en iyi yarışmacılar arasında yer edinebilirsiniz.

474 kez indirildi
Kim Milyoner Olmak İster Android 2022 - indirZip için YORUM YAZIN