Kazı Kazan indir

Kazı Kazan indir

Kazı Kazan indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.0 MB
ÜreticiRandomAction
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (29.0 MB)Android için indiriOS için indir

Kazı Kazan indir, Mobil android cihazınızda oynayabileceğiniz iyi bir oyuna ihtiyacınız olursa Kazı Kazan size en keyif verecek oyunlardan biri olacaktır. Hem kaliteli hem de bir o kadar iyi bir sisteme sahip olan oyun gerçek anlamda profesyonel hazırlanmıştır. Oyunun formatı da oldukça ilgi çekici olduğu için birçok kişi bu oyuna ilgi duyabilmektedir.

Kazı Kazan oyunu hem bulmaca hem de kelime oyunu kategorisine girmektedir. Bu nedenle her iki kategoriden de hoşlananlar için eğlenceli bir oyun denebilir.

Kazı Kazan İndir

Kazı Kazan oyunu indir, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Her telefona uyumlu olduğu için cihazınızın markası ne olursa olsun oyunu rahatlıkla oynayabilmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur oyunun kuralları ve formatıdır. Yalnızca bir kez oynadığınızda çözebileceğiniz bu oyun cihazınızda çok da yer kaplamayacaktır.

Kazı Kazan Oyun Özellikler

Kazı Kazan oyununda amacınız size verilmiş gizli kelimeyi ortaya çıkarmaktır. Bunu yapmak için ekranda yer alan kapalı resmi kazıyabilir ya da kazımadan verilen harflerle tahminlerde bulunabilirsiniz. Bu sayede kazıdığınız resimde yer alan ifadeye göre kelimeyi tahmin edersiniz. Tahmin durumu kazıma yapılmadan başarılırsa bu durumda aldığınız puan çok daha yüksek olmaktadır.

Kazı Kazan oyununda sizleri bekleyen bazı ipuçları vardır. Bu ipuçlarını kullanmak için oyunlarda yıldız biriktirmeniz gerektiğini unutmamanız gerekir, yıldızlar bilemediğiniz kelimelerde size yardımcı olacaktır.

694 kez indirildi
Kazı Kazan indir Android - indirZip için YORUM YAZIN