İnternetsiz Okey indir

İnternetsiz Okey indir

İnternetsiz Okey indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indirApk indir

İnternetsiz Okey apk indir, android mobil okey oynamayı sevenlerin en gözde ücretsiz oyun uygulamasıdır. İnternetsiz Okey özellikle sıkıldığınız zamanlarda size keyif verecek bir masa oyunu istiyorsanız İnternetsiz Okey tam olarak size uygun olan oyunlardandır. Oldukça kolay girilen ve birçok kişi tarafından severek kullanılan bu oyun uygulaması sade bir ara yüze sahiptir. Sade ara yüz sayesinde indirmek de oyuna başlamak da oyunun genel kurallarını öğrenmek de oldukça basittir.

İnternetsiz Okey İndir

İnternetsiz Okey apk oyun uygulaması, android işletim sitemine sahip cep telefonları için hazırlanmış bir uygulamadır. Dileyen herkes uygulamayı kolayca indirebilmekte, isterlerse tabletlerine de basit şekilde indirip anında oynayabilmektedir. Bu bakımdan internet olmadan okey oynamanın tadı çıkarılmakta ve sorunsuz şekilde eğlenilebilmektedir.

Android İnternetsiz Okey oyununu indirmek için mobil mağazanıza gidip oyunu aratmalı bulduktan hemen sonra indir demelisiniz. İndir dedikten sonraysa aç diyerek oyuna hızlıca giriş yapabilirsiniz.

İnternetsiz Okey Apk Oyna

İnternetsiz Okey oyununun en temel özelliği sizden herhangi bir mobil şebeke ya da WİFİ bağlantısı istememesidir. İnternetinizin olmadığı zamanlarda da rahatlıkla oynadığınız bu oyunda okeyin tüm kuralları geçerlidir. 4 kişilik masalarda yapay zekâ ile karşılaşır, en iyi ele sahip olarak biterseniz puan kazanırsınız. İnternetsiz okey geriye doğru puan uygulaması yapılan okey oyununda gösterge, sahte okey ve okey yer almaktadır. Dilediğiniz gibi elinizi hazırlayarak oyunu sonlandırabilir isterseniz okey atarak daha yüksek puanlı bitiş elde edebilirsiniz.

internetsiz okey oyna
4723 kez indirildi
İnternetsiz Okey Android Apk Oyunu indir için YORUM YAZIN