101 Okey İnternetsiz indir

101 Okey İnternetsiz indir

101 Okey İnternetsiz indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiSNG Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

İnternetsiz 101 Okey mobil android indir, 101 ustası olduğunu iddia edenler için hazırlanan 101 Okey, internetli ve internetsiz şekilde sunulmaktadır. İnternetsiz versiyonu indirip oynamak isteyenler yapay zekâya karşı oynadıklarını unutmamalı, oyunda gerçekten başarılı olmaları gerektiğini iyi bilmeliler. Ne kadar başarılı olursanız oyunda puanınız o kadar yüksek olur. Bu konuda 101 Okey Mobil internetsiz detaylarına hâkim olmak önemlidir.

 

101 Okey- İnternetsiz İndir

 

101 Okey oyununun internetsiz versiyonunu cep telefonunuza indirebilirsiniz. Oyun, android işletim sistemine sahip cihazlarla son derece uyumludur. 101 Okey İnternetsiz Uygulama marketinize gidip oyunu bulup indir demeniz yeterlidir. İndikten sonra aç diyerek anında oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu noktada isminizi girip oyuna kısaca göz gezdirebilir arkasından başlayabilirsiniz. Çevrimiçi olmadığınız için oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir, yapay zekâya karşı mücadele edebilirsiniz. Bu konuda gerçek kişilerden aşağı kalmayacağından emin olabilirsiniz, yapay zekâ son derece dişli bir rakiptir.

 

101 Okey-İnternetsiz Özellikler

 

101 Okey İnternetsiz android sade ve son derece modern çizgiler üzerine hazırlanmış olan 101 Okey oyunu, internetsiz oynanmasına rağmen oldukça özenilmiştir. Modern tasarımıyla birçok kişinin ilgisini çeken oyunun, indirilme sıklığı da bir hayli yüksektir. Oyunu oynayabilmek için tamamıyla düşük bir sisteme sahip olmanız dahi yeterlidir. Bu açıdan her cep telefonundan kolayca oynanabildiğini söylemek mümkündür.

 

101 Okey oyunu ne indirilirken ne de oynanırken hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Tamamıyla ücretsiz olduğu için istediğiniz şekilde indirip oynayabilirsiniz.

 

 

101 Okey İnternetsiz

2173 kez indirildi
101 Okey İnternetsiz Android indir - indirZip için YORUM YAZIN