Hungry Shark Evolution Apk indir

Hungry Shark Evolution Apk indir

Hungry Shark Evolution Apk indir
Lisans1.2
DilTürkçe
Dosya Boyutu93.8 MB
ÜreticiUbisoft Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (93.8 MB)Android için indiriOS için indirApk indir

Hungry Shark Evolution indir, Ubisoft tarafından geliştirilen ve çok kapsamlı olan uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle oynayabileceğim farklı bir oyun arıyorum diyenlerdenseniz bu uygulama tam size göredir. Köpekbalığı karakterini yönettiğiniz oyun uygulamasında, 4 metrelik karakteri doyurmayı amaçlamanız gerekmektedir. Denizin dibinde yer alan balıkları, bitkileri, kaplumbağaları yutup doyurmanız gereken balık her geçen gün biraz daha büyümektedir. Oyunun temel amacı aç olan köpekbalığını biraz daha besleyip büyümesine yardımcı olmaktadır.

Hungry Shark apk indirdikten sonra çok keyifli ve eğlenceli bir oyun olduğunu görebilirsiniz. Grafikleri ve çizimleri ile hoşunuza gidecek olan uygulama aynı zamanda profesyonel müziklere de sahiptir.

Hungry Shark Evolution İndir

Hungry Shark oynamak istediğinizde indirmek için uygulama marketinizi ziyaret etmelisiniz. Uygulama marketinize gittiğinizde oyunun adını girip indir demeniz yeterli olmaktadır. İndir dedikten hemen sonra inecek ve hemen açılacaktır. Açtıktan sonra oyunda kendinizi ispat edebilir, köpekbalığınızın her geçen gün biraz daha büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Hedeflerinizle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacak başarılı bir uygulamadır.

514 kez indirildi
Hungry Shark Evolution Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN