Hay Day Apk indir

Hay Day Apk indir

Hay Day Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99,00 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (99,00 MB)Android için indirApk indir

Hay Day Apk indir, sanal çiftlik kurma oyunu olarak bilinmekte ve çiftlik oyunlarından hoşlananlara hitap etmektedir. Hay Day bir süre önce patlayan ve dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen çiftlik oyunlarına bir yenisi eklenerek Hay Day ismini almıştır. Önceleri basit ve benzer gibi görünse de daha sonda çok daha çeşitli ve nitelikli içeriklerle hazırlanmış bir oyun olduğu fark edilmiştir. Muadillerinden farklı olarak Hay Day oyununda grafik düzeni de sistem de etkileyicidir.

Hay Day İndir

Bir süredir yalnızca ios işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan Hay Day oyunu kısa süre önce android işletim sistemine sahip cihazlar için de uyarlanmıştır. Bugün android işletimli olan cep telefonlarınızda da tabletleriniz de Hay Day oyununu rahatlıkla oynayabilmeniz mümkündür. Bu muhteşem oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken mobil mağazanızı ziyaret etmektir.

Hay Day Özellikler

Hay Day oyunu temelinde istenen sade ve huzurlu hayatı sanal ortamda veren bir oyundur. Bunun için size berilmiş bir arazide bitki yetiştirme, hayvanlara bakma gibi birçok unsur taşımaktadır. İhtiyacınız olan her ürüne sahip olduğunuz bu çiftlikte gün geçtikçe büyüme ve kazanma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Ürünlerinizi satabilir, kendinize ait fabrika ya da işletme kurabilirsiniz. Bu şekilde çiftliğinizde hem kazanıp hem de eğlenebilirsiniz.

Hay Day oyunu çiftlik oyunlarından keyif almayı bilenlere tamamıyla ücretsiz şekilde sunulan en etkili oyunlardan bir tanesidir.

 

Hay Day Apk Tanıtım Videosu

1239 kez indirildi

Hay Day Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    site güvenilir değil indirmeden önce 2 defa düşünün

  2. Anonim dedi ki:

    Hayday bulamiyorum

Hay Day Apk Çiftlik Oyunu indir Android - indirZip için YORUM YAZIN