Happy Glass indir

Happy Glass indir

Happy Glass indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38.00 MB
ÜreticiLion Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (38.00 MB)Android için indir

Happy Glass indir, fizik tabanlı android mobil bulmaca oyunu olarak farklı içeriği ile mobil bulmaca severlerin beğenisini kazanmaktadır. Happy Glass özellikle grafiksel başarısı bir hayli yüksek olan oyun uygulamasının birçok kişinin ilgisini çektiğini söylemek doğru olmaktadır. Uygulamayı indirip kullanmaya başlayan herkes çok basit olduğunu ve keyifli zaman geçirdiğini dile getirmektedir.

Susuz kalan bardağı su ile hareketlendirdiğinizde hem eğlenceli vakit geçirir hem de bulmacayı çözebilirsiniz. Özellikle düşünmeye iten bölümlerle çok ilgi çeken uygulama, basitten zora doğru ilerlemektedir. İlk aşamalarda biraz basit gibi görünse de ilerledikçe zorlaşan oyunlardan bir tanesidir.

Happy Glass İndir

Happy Glass oynamak istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android sistemde zahmetsiz şekilde çalışan çok fazla yer kaplamayan oyun aynı zamanda son derece pratiktir. İlk seferin arkasından kolayca anlayabilir, oyunun mantığını basit şekilde çözebilirsiniz.

Happy Glass apk indirmek için mobil uygulama marketinizde birkaç dakika geçirmeniz yeterli olmaktadır. İndir ve aç dedikten hemen sonra oyunun içerisinde yerinizi alabilmeniz, keyifli zaman geçirmeniz mümkündür.

441 kez indirildi
Happy Glass indir Android - indirZip için YORUM YAZIN