Growtopia indir

Growtopia indir

Growtopia indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 mB
ÜreticiUbisoft Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (12 mB)Android için indiriOS için indir

Growtopia indir, Minecraft oyunu ile benzerliği dikkat çeken Growtopia oyunu oldukça keyif verici Android oyundur. Bugün yeni bir dünya kurma üzerine kurulu olan oyunları tercih ediyorsanız yapmanız gereken tek şey bu oyunla tanışmaktır. Yeniden yapılanma ve özgür bir dünya kurma konusunda ihtiyacınız olan eğlenceyi bulmanızı sağlayacak bir sistem arıyorsanız Growtopia ile bu isteğinizi karşılayabilirsiniz.  Oyunda, kendinize ait bir eğlence ve yeni bir hayat oluşturabilirsiniz.

Growtopia İndir

Growtopia benzer oyunların aksine yalnızca Windows işletim sistemi ile sınırlı değildir. Bugün yalnızca bilgisayar ya da laptopla değil aynı zamanda cep telefonu ve tabletle de bu oyunu oynayabilmek mümkündür. Dolayısıyla oyunun android işletim sistemine sahip olduğunu söylemek doğrudur.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere, uygulama mağazasından inen oyun birkaç dakikada inmekte ve anında açılmaktadır. Sonrasında dilediğiniz gibi oyuna başlayabilmeniz mümkündür.

Growtopia Özellikler  

Growtopia oyunu, kendinize ait yaşam alanı oluşturduğunuz bir oyundur. Evler, bahçeler, binalar ve zindanlar yapabildiğiniz bu oyunda aynı zamanda yaşamınızı sürdürmeniz istenmektedir.

Dünya genelinde 40 milyon ayrı hayat kurulduğu tespit edilen oyunda ciddiye alınır bir oyuncu kitlesi olduğu görülmektedir. Dolayısıyla oynayıp beğenen milyonlarca kişiden biri olmak isterseniz Growtopia oyununu cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

Onunun benzerlerinden farklı olarak ufak görevlerden oluştuğu dikkat çekmektedir. Size verilen ufak görevlerle istediğiniz an oyunun rutinliğinden sıyrılabilirsiniz.

web üzerinden oynamak için : https://www.growtopiagame.com/

Growtopia Tanıtım Videosu

561 kez indirildi
Growtopia Apk indir Android Growtopia oyunu - indirZip için YORUM YAZIN

casino siteleri