Grass Cut Apk indir

Grass Cut Apk indir

Grass Cut Apk indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu50.3 MB
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (50.3 MB)Android için indirApk indir

Grass Cut apk indir, Voodoo tarafından geliştirilen ve en iyiler listesinde yer alan android mobil oyundur. Grass Cut dışarıdan bakıldığında son derece sakin ve bir o kadar da farklı görünen oyunda önemli olan becerileri geliştirebilmektir. Oynamak isteyen kişiler oyun uygulamasını indirdiklerinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadıklarını, oyunun bağımlılık yapan bir yanının olduğunu dile getirmektedirler.

Çimleri biçme, düzenleme oyunu olarak da bilinen Grass Cut indirdikten hemen sonra oynanabilmektedir. En güzel yanı ise hiçbir şekilde internet gerektirmemesidir. Nerede olursanız olun oyunu istediğiniz gibi oynayabilmeniz mümkündür.

 

Grass Cut Apk indir

Grass Cut Apk İndir

Grass Cut apk indirmek istediğiniz zaman birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olmaktadır. Herhangi bir ücret talebi de olmayan oyunun en güzel yönlerinden biri cihazda çok yer kaplamamasıdır. Cihazı yormadığı için gün içinde her yerde kolayca oynayabilmeniz mümkündür.

Son derece basit, minimalist düzene sahip olan oyunda tüm alanı temizlerken elmasları toplamanız gerektiğini unutmamalısınız. Böylece oyunun en iyilerinden bir tanesi olabilir, çim biçme oynarken adınızı listeye kaydedebilirsiniz.

536 kez indirildi
Grass Cut Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN