Grand Sniper in San Andreas indir

Grand Sniper in San Andreas indir

Grand Sniper in San Andreas indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu67.8 MB
ÜreticiMoking
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (67.8 MB)Android için indirApk indir

Grand Sniper in San Andreas oyunu indir, GTA tarzı oyunlardan hoşlananlar için son derece ideal bir oyundur. Özellikle aksiyon ve macera oyunlarına karşı ilgisi olanlar bu oyunda kendini bulabilir. Oyunun belli bir teması ve konusu olması da oyuncuların ilgisini çeken ayrı bir özelliğidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken cihazdır. İndirirken cihazınızın bu oyun için hazır olduğundan emin olmalısınız çünkü biraz güçlü bir cihaz arayan oyunlardandır.

Grand Sniper in San Andreas İndir

Grand Sniper in San Andreas oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış bir oyundur. Android telefonunuza indirebilmek için yapmanız gereken ilk iş mobil mağazanıza uğramaktır. Mağazada oyunu bulduktan sonra indir demeniz yeterlidir. Birkaç dakika içinde inen oyuna aç diyerek giriş yapabilmeniz mümkündür. Gerekli adımları attıktan sonra oyun, kısa bir tanıtımla başlamaktadır. Tanıtımın ardından dilediğiniz an oyuna başlama şansınız vardır.

Grand Sniper in San Andreas Özellikler

Grand Sniper in San Andreas oyunu, temel olarak zombi hikâyesinden oluşmaktadır. Kimyasal bir silah nedeniyle yayılan virüs, kısa süre içerisinde herkesin zombiye dönüşmesine neden olmuştur. Bu zombiler arasında hayatta kalan insanlar sığınaklara saklanmış ancak yiyecekleri bitmek üzere olduğu içi dışarı çıkmak zorunda kalmışlardır. Bu durumda sizin oynadığınız karakter, insanlara yardımcı olan profesyonel bir keskin nişancıdır. Silah kullanma yeteneklerinizle zombileri avlamalı aynı zamanda insanlara yardımcı olmalısınız.

597 kez indirildi
Grand Sniper in San Andreas APK indir Android - indirSon için YORUM YAZIN