Google Play Oyunlar indir

Google Play Oyunlar indir

Google Play Oyunlar indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Google Play Oyunlar, oyun oynayarak zaman geçirmeyi tercih edenler için iyi bir seçenektir. Özellikle yeni oyunlar keşfetmeyi seviyorsanız oyun uygulaması üzerinden istediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz. İster yalnız ister arkadaşlarınızla oynayacağınız yüzlerce oyun seçeneği bulunduran uygulama ihtiyacınız olan her türlü oyuna ev sahipliği yapmaktadır.

Temel amacı yeni çıkan oyunları kullanıcılara tanıtmak olan Google Play Oyunlar indirdikten sonra hemen aktifleşebilmektedir. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olarak da çalıştığı için yalnızca yeni oyunları görme değil aynı zamanda arkadaşlarınızın oynadığı oyunları görme konusunda da yardımcı olmaktadır.

Google Play Oyunlar İndir

Google Play Oyunlar android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir uygulamadır. Google Play Oyunlar apk indirmek için mobil marketinize uğramalı indir diyerek uygulamayı kolayca indirmelisiniz. Sonrasında açarak tüm yeniliklerden ve oyun oynayan arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz.

Tavsiye edilen oyunlar bölümünde kullanıcıların önerilerine yer veren uygulama aynı zamanda oynadığınız oyunlardaki başarılarınızı görmenize de yardımcı olmaktadır. Kazanımlarınız ve puanlarınız sizin için önemliyse Google Play Oyunlar indirip görebilirsiniz.

640 kez indirildi
Google Play Oyunlar indir Android - indirZip için YORUM YAZIN