Fun Okey 101 indir

Fun Okey 101 indir

Fun Okey 101 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.00 MB
ÜreticiFast Game Limited
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (11.00 MB)Android için indiriOS için indir

Fun Okey 101 Online indir, canlı şekilde okey oynamak isteyenlere hitap eden ücretsiz android uygulamadır. Fun Okey 101 klasik mobil bir okey oyuncusundan ziyade eğlenceli oynamayı seven ağırlıklı olarak 101’i daha eğlenceli bulan biriyseniz Fun Okey 101 Online uygulaması tam olarak size göre bir uygulamadır. Bir çeşit oyun uygulaması olarak tanımlanan bu uygulamada keyifli sonuç alabilmek de oyundan tat alabilmek de zor değildir.

Fun Okey 101 Online İndir

Fun Okey 101 Online android oyun uygulamasını indirebilmek için öncelikle android işletim sistemine sahip bir cihazınız olduğundan emin olmalısınız. Akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu olacak şekilde hazırlanmış olan bu oyun uygulaması sorunsuz şekilde indirilip açılabilmektedir. Uygulamayı mobil markette indirdikten hemen sonra aç diyerek girişinizi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Girdikten sonra isminizi belirtmeniz ve internet bağlantısı sayesinde oyundaki yerinizi alabilmeniz çok da zor olmamaktadır.

Fun Okey 101 Online Özellikler

Fun Okey 101 Online oyun uygulaması, sosyal medya platformları ile uyumlu çalışan bir uygulamadır. Bu sayede Facebook ile giriş yap dediğiniz zaman Facebook bağlantısı sağlamakta ve buradan doğrudan oynayan arkadaşlarınızın her birini görebilmeniz mümkün olmaktadır. Tercih ederseniz arkadaşlarınızı davet edebilir onlarla oynadığınız oyunun skorunu aynı şekilde Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bünyesinde farklı turnuvalara da ev sahipliği yapan uygulama bu turnuvaları kazanan kişilere hediyeler armağan etmekte, oyundan hem keyif almayı hem de ödülle ayrılmayı sağlamaktadır.

592 kez indirildi
Fun Okey 101 Online Android indir için YORUM YAZIN