Fruits Bomb Apk indir

Fruits Bomb Apk indir

Fruits Bomb Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.9 MB
ÜreticiMobileguru
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (19.9 MB)Android için indir

Fruits Bomb apk indir, Fruits Bomb Apk meyveli oyunlardan keyif alanların seveceği android mobil oyunudur. Fruits Bomb meyve birleştirme patlatma oyunu birçok kişinin sevdiği oyunlar listesinde yer alan oyun uygulaması, uzun süre devam edebilecek bir maceradan oluşmaktadır. Karşınıza çıkan meyveleri patlatmanız ve her doğru hamlede puan almanızdan oluşmaktadır. Meyve patlatma oyunu olarak da bilinen Fruits Bomb apk popülerliği her geçen gün artan oyunlardandır.

Son derece kolay indirilen oyun aynı şekilde oynanabilmektedir. Başlangıç bölümleri kolay olsa da sonraki bölümler oldukça zor ve zahmetlidir. Dolayısıyla sürükleyici bir sonraki bölümü merak ettiren bir oyundur.

Fruits Bomb Apk İndir

Fruits Bomb apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletler bu oyunu son derece uygun şekilde çalıştırmaktadır ancak şarj konusunda sıkıntı yaşamamaya dikkat edilmesi gerekir.

Tamamıyla ücretsiz şekilde Fruits Bomb indirebilir, dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Renkli teması, sürükleyici konusuyla uygulamadan keyif almak eğlenerek zaman geçirmek mümkündür. Bu yönüyle binlerce kişinin favori oyunları arasında yer almaktadır.

419 kez indirildi
Fruits Bomb Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN