Fruit Ninja Apk indir

Fruit Ninja Apk indir

Fruit Ninja Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85.9 MB
ÜreticiHalfbrick Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (85.9 MB)Android için indirApk indir

Fruit Ninja Apk indir, Meyve dilimleme oyunu olarak da bilinen Fruit Ninja Apk, uzun yıllardır Android cihazlarda çok sevilen bir oyun olarak bulunmaktadır. 7’den 70’e herkesin çok severek oynadığı oyun, basit oynanışı ve mantığıyla zorluk yaratmadan keyifli bir oyun sunmaktadır. Fruit Ninja oyunu meyve dilimle, 5 milyondan fazla indirme ile kendini ispat edebilmiş bir uygulamadır.

Fruit Ninja Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyunun en önemli özelliği yüksek kalite grafikleridir. Meyvelerin, bombaların ve geniş bıçak yelpazesinin görsel kalitesi oldukça yüksektir. Klasik modda oynayacağınız oyunda kendinize meydan okuyabilir ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görebilirsiniz. Arcade mod açtığınızda rekor kırmayı hedeflemeli ve Zen mod başladığınızda dilimleme için sadece antrenman yapmalısınız. Oyunu arkadaşlarınızla oynayabilir; skor tahtalarında isminizi görmek için çabalayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sadece meyveleri dilimlemeniz gerektiğidir. Bombaları dilimlerseniz oyun son bulacaktır. Fruit Ninja özel turnuvalar için oyunu sıkı takip edin ve kendinizi geliştirmeye devam edin. Oyunu aksiyon oyunu kategorisinde bulabilirsiniz ama aslında türünün aksine çok sakince oynanabilecek bir oyundur.

Fruit Ninja Apk Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Oyun aksiyon oyunları kategorisinde ya da Play Store’de arama bölümüne uygulama adı yazılarak bulunabilir. Oyun sayfasına geldiğinizde indir butonuna basmanız oyunu başlatmak için yeterli olacaktır. İnternet bağlantınız olursa çoklu oyunlara ve özel turnuvalara katılabilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz için Android cihazınızın sürümü 4.1 ve sonrası olmalıdır.

379 kez indirildi
Fruit Ninja Apk indir Android - indirSon için YORUM YAZIN