Flappy Bird indir

Flappy Bird indir

Flappy Bird indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu897 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (897 KB)Android için indir

Flappy Bird indir, cep telefonu üzerinden beceri oyunu oynamak isteyenlere hitap eden en eğlenceli androidoyunlardandır. Eğlenirken aynı zamanda bağımlılık yapan güçlü bir oyun oynamak isterseniz Flappy Bird oyununu muhakkak denemelisiniz. Oldukça keyif veren bu oyun aşama aşama ilerlemekte ve her aşamada doğrudan zorlaşmaktadır. Başlangıç bölümlerinin basit gibi görünmesi sizi şaşırtmamalı.

Flappy Bird İndir

Flappy Bird oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler üzerinden oynanan bir oyundur. Bu nedenle pek çok kişinin hem cep telefonu üzerinden hem de tableti üzerinden rahatlıkla oynayabileceğini söylemek mümkün olmaktadır.

Flappy Bird oyununu cihazınıza indirmek isterseniz bunu yapmak için doğrudan uygulama marketinizi kullanabilirsiniz. Uygulama marketinizde ihtiyacınız olan oyunu bulup birkaç dakika içinde indirebilirsiniz. İndirdikten sonra aç demeniz oyuna başlamanız için yeterli olmaktadır.

Flappy Bird Özellikler

Flappy Bird oyununda temel amacınız oyun karakteri olan kuşun kanat çırpmasını sürdürmektir. Kuş, devamlı havada kalmak zorunda ve bunu yaparken ilerlemeye devam etmelidir. İlerleme esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktaysa engellerdir. Engelleri aşmanız halinde sorunsuz şekilde oyunda yol alabilmeniz mümkündür.

Temel olarak puan toplama esasına dayalı olan oyunda hedefiniz devamlı puana yönelmektir. Ne kadar çok puan toplarsanız oyunun başarı listesinde o kadar yüksekte yer alabilirsiniz. İster arkadaşlarınızla ister yabancılarla hazırladığınız bu başarı listesinde en iyi olmaya devam etmelisiniz.

357 kez indirildi
Flappy Bird APK indir Android - indirZip için YORUM YAZIN