Crowd City indir

Crowd City indir

Crowd City indir
Lisans1.2.7
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Crowd City indir, Android mobil sıradan oyunların aksine hem çok farklı hem de çok eğlenceli seçeneklerden bir tanesidir. Crowd City oyunu özellikle Voodoo tarafından geliştirilmiş olmasıyla tanınan oyun uygulaması kısa sürede binlerce kişi tarafından indirilmiş, popülerliğini muhafaza etmeye devam etmektedir.

Oyunda dikkat çeken en temel unsur grafiklerdir. İlgi çekici renklerin yanında çizimlerin de birçok oyundan farklı, güzel şekilde hazırlandığı görülmektedir. Dikkat çekecek unsurlardan bir diğeri ise müzikleridir. Efektler, ses sistemi ve müzikler oyun hakkında birçok ipucu vermektedir. Merak edenler için Crowd City apk indirip göz gezdirmek son derece kolaydır.

Crowd City İndir

Crowd City oynamak isterseniz android işletimli cep telefonunuzun mobil uygulama marketine gidebilirsiniz. Mobil uygulama marketinde anında indirme şansı bulabileceğiniz uygulamayı indir ve aç dedikten sonra aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Crowd City indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz şekilde dilediğiniz gibi kullanabilir, cep telefonunuzla nerede isterseniz kolayca oynayabilirsiniz. Zaman geçirmek için basit, sade ve eğlenceli oyunlar arıyorsanız Crowd City tam size uygun bir uygulamadır.

311 kez indirildi
Crowd City indir Android - indirZip için YORUM YAZIN