Critical Ops Apk

Critical Ops Apk

Critical Ops Apk
Lisansv1.3.0.f424
DilTürkçe
Dosya Boyutu391 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows / Android
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (391 MB)Android için indir

Critical Ops Apk indir, Nişan alma oyunu denince akla ilk gelenl android ve Windows oyunu Critical Ops, 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. Critical Force Ltd tarafından geliştirilen nişan alma oyunu, Windows cihazlarda oynanabilmektedir. Özenle tasarlanan oyun görselleriyle fazlasıyla tatmin edicidir. Oyun modları sayesinde oyun daha keyifli ve heyecanlı hale gelmektedir. FPS oyunu çeşitlerinden biri olan Critical Ops, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Farklı platformlarda 2 milyondan fazla indirmesi olan Critical Ops‘yi cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Critical Ops Özellikleri Nelerdir?

Oyun savaş, nişan alma, omuz omuza savaşma gibi alternatifler sunmaktadır. Oyunda Breach ya da Coalition üyesi olarak savaşa katılabilirsiniz. Critical Ops apk oyununda aslında birçok oyun içi satın alma bulunmaktadır ama geliştiriciler, haksız rekabete neden olacak hiçbir oyun içi satın almayı sunmayacaklarının garantisini en baştan vermektedir. Oyunda dilerseniz bir klan oluşturabilir ve dövüş maçlarına ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu oyunlarda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyunda fitil sökme, tabanca oyunu, takım ölüm maçı şeklinde üç farklı oyun modu bulunmaktadır. Critical Ops apk oyun modlarıyla ilgili bilgileri görerek kararınızı verebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca çabuk oyun, dereceli oyun ve özel oyun seçenekleri bulunmaktadır.

Critical Ops Nasıl Kullanılır?

Oyunu indirmek için internette oyunu sunan birçok siteden faydalanabilirsiniz. İndir butonuna basarak indirme işlemini başlattıktan birkaç saniye sonra oyun kısa yolu bilgisayarınızda oluşacaktır. Herhangi bir kurulum gerekmeden oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

c-ops-oyunu
365 kez indirildi
Critical Ops Android Apk Oyunu indir için YORUM YAZIN