Creative Destruction indir

Creative Destruction indir

Creative Destruction indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
ÜreticiNetEase Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.5 GB)Android için indir

Creative Destruction indir, hayatta kalma oyunlarından keyif alanlar için son derece ideal bir seçenektir. Kapsamlı ve çok oyunculu oyun uygulamasının 100 oyuncuyla oynanması birçok kişiyi en çok etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Ayrıca çok geniş bir harita üzerinde oynanabilmesi de oyunun kalitesini ortaya koyar niteliktedir.

Hayatta kalma oyununda inşa etme, savaşma, yıkma, savunma ve çok daha fazlasını bir arada bulabilmek mümkündür. Dışarıdan bakıldığında şeşiz bir grafik donanımı olduğunu da ispat eden oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün değil.

Creative Destruction İndir

Creative Destruction indirmek için android işletimli cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. İlk kez android sistem üzerinden çıkış yapan oyun, cihazlarla son derece uyumlu çalışmaktadır. Android işletim sistemine sahip tabletlerde de oynanabilecek oldukça başarılı ve bir o kadar da donanımlı bir oyundur.

İndirip oynamak için cihazınızın güçlü bir sisteme sahip olması önemlidir aksi halde takılma ve donma sorunu yaşanabilmektedir. Tamamıyla ücretsiz oyun indirme fırsatıyla karşınıza gelen Creative Destruction keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

361 kez indirildi
Creative Destruction indir Android - indirZip için YORUM YAZIN