Color Bump 3D Apk indir

Color Bump 3D Apk indir

Color Bump 3D Apk indir
Lisans1.1.3
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.5 MB
ÜreticiGood Job Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (42.5 MB)Android için indirApk indir

Color Bump 3D apk indir, Color Bump 3D birçok kişinin keyif alarak oynadığı android uygulamalardandır. Oyun uygulaması olarak farklı bir konsepte sahip olması uygulamanın popülerliğini ciddi anlamda arttırmaktadır. Oyunda sizden beklenen yalnızca topun kontrolünü sağlamak ve aynı renkteki diğer toplara çarpmasını mümkün kılmaktır. Başlangıç için son derece kolay görünen bu durum aslında pek de kolay değildir. İlerledikçe daha da hızlanmakta ve karmaşık bir hal almaktadır. Oyun zorlaştıkça çok daha keyif verici bir hal almaktadır.

Color Bump 3D apk indirip kullananlar oyunun bağımlılık yaptığını ve farklı konsepti ile son derede bağlayıcı olduğunu dile getirmektedir.

Color Bump 3D Apk İndir

Color Bump 3D indirmek için mobil uygulama markette aratmak yeterlidir. Bulduktan sonra indir ve aç demeniz uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilmenizi sağlamaktadır. İndirdikten sonra oyuna kolayca başlayabilir, oyunun ilk aşamalarını hızlı hızlı geçebilirsiniz. İlerledikçe çok daha kapsamlı daha hareketli bölümler sizleri bekliyor olacaktır. Her seviyede Color Bump 3D apk oynama heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

379 kez indirildi
Color Bump 3D Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN