Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon indir

Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon indir

Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.00 MB
ÜreticiIBM Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.00 MB)Android için indir

Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon apk indir, oyunu binlerce kişinin merakını celbeden oyunlardan biridir. Özellikle park etme konusunda sıkıntısı olanların simülatör üzerinden deneyim elde etmesi açısından oyun uygulamasının çok yararlı olduğu bilinmektedir. Otoparklara park etme konusunda sıkıntısı olan, park mantığını bir nedenden anlamayanlar için gerçeklik payı son derece yüksek olan bu oyun uygulaması indirilebilir.

Otopark simülasyonu indirmek birçok açıdan eğlencelidir. Dar aralıklara güçlü manevralarla girmek, otoparkların katlarına çıkarken aracı kusursuz şekilde kullanmak bu oyunla eğlenceli bir hal almaktadır.

Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon Apk İndir

Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon apk android işletimli cihazlar için hazırlanmış bir uygulamadır. Android işletimli cep telefonlarınız ve tabletleriniz için bu uygulamayı düşünebilir anında indirilmesine yardımcı olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde hızlıca inecek olan uygulama hiçbir ücret talebinde bulunmamaktadır. Ücretsize keyifli oyun oynamak adına Çok Katlı Kent Araba Prado Otopark Simülasyon indirip tadını çıkarabilirsiniz.

402 kez indirildi
Kent Araba Prado Otopark Simülasyon indir - indirZip için YORUM YAZIN