Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun indir

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun indir

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.50
ÜreticiOcosys
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.50)Android için indir

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun indir, isminden de kolaylıkla anlaşılabilen basit bir uygulamadır. Çocuklarınız için eğitici uygulamalar arıyorsanız bu uygulama ile hem oyun oynamalarını hem de oynarken öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. İçerik olarak oldukça zengin olan bu uygulamayı, günün herhangi bir saatinde dilediğiniz yerde açabilir, çocuğunuzun oyundan keyif alırken bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle cep telefonu ile çok fazla zaman geçiren çocuklar için daha sınırlayıcı ancak çok daha eğlenceli olan bu oyunu kolaylıkla kullanabilmek mümkündür.

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun İndir

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmış bir oyundur. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten hemen sonra açabilmeniz mümkündür. Bu açıdan en geç 3 dakika içerisinde indirip aktif şekilde kullanılabilmeniz kolaydır. İndirme işlemini tamamladıktan sonra aç diyerek oyuna girebilir, kategorilerden dilediğiniz herhangi bir oyunu seçebilirsiniz.

Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun Özellikler

Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti Android Mobil Uygulaması 4 ila 9 yaş arasındaki çocuklara hitap etmektedir. Çocuğunuzun renk, sayı, harf ve şekil konularında ayırt edici birikime sahip olmasını isterseniz bu uygulamayla zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. İndirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama farklı isimlerde 7 ayrı oyundan oluşmaktadır. Üstelik renkler, grafikler ve ses efektleri ile oyunun ciddi anlamda başarılı bir uygulama olduğunu söylemek de mümkündür.

 

599 kez indirildi
Çocuklar İçin 7 Eğitici Oyun indir - indirZip için YORUM YAZIN