Clash Royale indir

Clash Royale indir

Clash Royale indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.60 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.60 MB)Android için indiriOS için indir

Clash Royale indir, Clash of Clans oyununun yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir ve karakterlerin aynen yer aldığı çok oyunculu mobil oyundur. Gerçek zamanlı oyun, bilinen Clash of Clans birlikleri, savunmaları ve büyülerinin yanında Royale’leri içermektedir. Arenaya girip savaşı kazanmak üzerine tasarlanan oyunu cihazınıza indirebilmeniz için 13 yaşın üzerinde olmanız gibi önemli bir detay var. Oyunu hem indirmek hem oynamak için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Clash of Clans oyununu oynayan bilen herkes, Clash Royale oyununu rahatlıkla oynayabilir. Oyun prensler, yavru ejderler, şövalyeler ve daha fazlasını içeriyor.

Clash Royale Nasıl İndirilir?

Clash Royale hem Android hem iOS işletim sistemli cihazlarda oynanabilir. Oyunu indirmek için App Store ya da Play Store’yi tercih etmelisiniz. Clash Royale kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunu hiçbir ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz. Clash Royale Android Oyunda sadece oyun içi satın almalar mevcuttur ve bunun için gerçek para kullanılır. Oyunu uygulama marketinde arama bölümüne Clash Royale yazarak bulabilirsiniz.

Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale gerçek zamanlı ve diğer oyuncularla online olarak oynanan bir oyundur. Diğer oyuncularla savaşmak ve kupa kazanmak üzerine kurulu olan oyunda kart toplamak, ödüllerin kilidini açmak gibi hedefleriniz olmalı. Klan kurup kendi savaş topluluğunuzu oluşturabilir ve savaş taktiklerini öğrenebilirsiniz. Oyunda başarılı olmak için birliklerinizi iyi eğitmeniz ve iyi bir taktik uygulamanız önemli.

Clash Royale Tanıtım Videosu

589 kez indirildi
Clash Royale Android indir Hilesiz - indirSon için YORUM YAZIN