Cat Runner: Decorate Apk indir

Cat Runner: Decorate Apk indir

Cat Runner: Decorate Apk indir
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu68.6 MB
ÜreticiIvy
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (68.6 MB)Android için indirApk indir

Cat Runner: Decorate apk indir, Cat Runner home sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların tercih ettiği eğlenceli android oyunlardandır. Sonsuz koşu oyunları devamlı akış halinde olan ve sıkılmadan rahatlıkla devam ettirilebilen oyunlardandır. Bu oyun uygulamasında da koşan kedinin süreç içerisindeki maceraları baz alınmaktadır. Koşma süresince altınları, hediyeleri toplamaya özen göstermeli, elinizden geldiğince kediyi koşturmaya devam etmelisiniz.

Sonsuz koşu oyunu olarak ilerledikçe daha da zorlaşan oyunda karşınıza çıkan engeller büyümekte, manevralarınızın çok daha güçlü, reflekslerinizin daha hızlı olması gerekmektedir.

Cat Runner: Decorate Home İndir

Cat Runner: Decorate Home indirmek istediğiniz zaman cep telefonunuzun uygulama marketine gidip indir demeniz yeterlidir. Sonrasında aç diyerek karakteri seçip hemen oyuna başlayabilirsiniz. Cat Runner: Decorate Apk hemen koşmaya başlayan kedinin karşısına basitten zora doğru engeller çıkacak ve siz de olabildiğince profesyonel şekilde bu süreci devam ettirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz şekilde indirilebilen Cat Runner indirdikten sonra doyasıya oynayacağınız, bağımlılık yapacak keyifli bir seçenektir. Devamlılık gösteren oyunlardan hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden Cat Runner: Decorate Home oynayabilirsiniz.

Cat Runner: Decorate  Tanıtım Videosu

421 kez indirildi
Cat Runner: Decorate Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN